Меню & пошук

Hyperloop з Києва до Львова займе 37 хвилин

Hyperloop з Києва до Львова займе 37 хвилин

[ads-pc-2]

Компанія Hyperloop One оголосила переможців всесвітнього конкурсу на розробку маршрутів для створення швидкісних транспортних трас. Серед 2600 учасників Global Challenge до фіналу потрапили 10 команд з США, Мексики, Британії та Індії, за розробками яких можуть збудувати транспортні системи.

Hyperloop One – приватна компанія, яка займається розробкою швидкісного транспорту Ілона Маска. Основу системи складають труби з вакуумом, всередині яких рухаються невеличкі капсули з пасажирами за технологією магнітної левітації. У разі успішного впровадження ідеї в реальність, тривалість подорожі між найбільшими містами світу може скоротитись втричі – адже з врахуванням всього витраченого часу, Hyperloop є швидшим за авіатранспорт.

Детальніше про новий вид транспорту, перші успішні випробування якого вже відбулися в пустелі Невада в США, можна побачити тут:

У разі створення такого маршруту між Києвом та Львовом дорога б зайняла всього 37 хвилин (тривалість авіаперельоту включає також час на добирання до аеропорту, проходження чекіну та контролю безпеки):

А загальна тривалість збереженого часу для пасажирів – понад 220 годин:

Дізнатися, скільки часу займе подорож з одного міста в інше, можна за допомогою спеціального калькулятора на сайті Hyperloop. Єдиний європейський проект, який потрапив до фіналу глобального змагання, розташований у Великобританії і може з’єднати Лондон з Едінбургом або Глазго з Ліверпулем. Жодних проектів з України на конкурс подано не було. Водночас, чимало команд отримали підтримку офіційних органів влади та різноманітних організацій.

Який з маршрутів отримає реальне втілення, поки невідомо, адже будівництво гілки Hyperloop досить дороге задоволення. Для прикладу, розрахунки маршруту Гельсінкі – Стокгольм показали, що вартість будівництва швидкісного транспорту становитиме $21 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: