Меню & пошук

Hyperloop з Києва до Львова займе 37 хвилин

Hyperloop з Києва до Львова займе 37 хвилин

Компанія Hyperloop One оголосила переможців всесвітнього конкурсу на розробку маршрутів для створення швидкісних транспортних трас. Серед 2600 учасників Global Challenge до фіналу потрапили 10 команд з США, Мексики, Британії та Індії, за розробками яких можуть збудувати транспортні системи.

Hyperloop One – приватна компанія, яка займається розробкою швидкісного транспорту Ілона Маска. Основу системи складають труби з вакуумом, всередині яких рухаються невеличкі капсули з пасажирами за технологією магнітної левітації. У разі успішного впровадження ідеї в реальність, тривалість подорожі між найбільшими містами світу може скоротитись втричі – адже з врахуванням всього витраченого часу, Hyperloop є швидшим за авіатранспорт.

Детальніше про новий вид транспорту, перші успішні випробування якого вже відбулися в пустелі Невада в США, можна побачити тут:

У разі створення такого маршруту між Києвом та Львовом дорога б зайняла всього 37 хвилин (тривалість авіаперельоту включає також час на добирання до аеропорту, проходження чекіну та контролю безпеки):

А загальна тривалість збереженого часу для пасажирів – понад 220 годин:

Дізнатися, скільки часу займе подорож з одного міста в інше, можна за допомогою спеціального калькулятора на сайті Hyperloop. Єдиний європейський проект, який потрапив до фіналу глобального змагання, розташований у Великобританії і може з’єднати Лондон з Едінбургом або Глазго з Ліверпулем. Жодних проектів з України на конкурс подано не було. Водночас, чимало команд отримали підтримку офіційних органів влади та різноманітних організацій.

Який з маршрутів отримає реальне втілення, поки невідомо, адже будівництво гілки Hyperloop досить дороге задоволення. Для прикладу, розрахунки маршруту Гельсінкі – Стокгольм показали, що вартість будівництва швидкісного транспорту становитиме $21 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: