Меню & пошук

TYPE KYIV

TYPE KYIV

[ads-pc-2]

Вже наступних вихідних, 30 вересня – 1 жовтня, в Києві відбудеться TYPE KYIV: Перша міжнародна шрифтова конференція в Україні. Подія відбудеться в UNIT.City.

Організатори події, POLISH DESIGN WEEK 2017 спільно з School of visual communication, збирають на одній площадці представників українського та міжнародного шрифтового ком’юніті. Найкращі дизайнери шрифтів, каліграфи, текстові й графічні дизайнери, дизайнери книг та арт-директори ділитимуться досвідом і крутими кейсами.

Програма конференції:

В перший день виступлять:

  • Яцек Утко (спікер TED і чотириразовий лауреат World’s Best Designed Newspaper) розповість про головні принципи редакційного дизайну, боротьбу Інтернету та друкованих видань.
  • Олексій Чекаль (арт-директор студії графічного дизайну Panicdesignstudio, художник-каліграф, член асоціації дизайнерів-графіків 4th Block) доведе, що вміння проводити дослідження і занурюватися в історичний матеріал – не порожня трата часу, а актуальне вміння.
  • Кирило Ткачов (каліграф, шрифтовик, викладач і організатор неформального фестивалю «Простір літер») покаже як дизайн може бути інструментом брендингу, а шрифт – основою для оригінальних рішень в айдентиці.
  • Костянтин Зеров (консультант Директора НДІ ІВ НАПрН України в сфері інформаційних технологій і співзасновник ГО «Клуб інтелектуальної власності») пояснить, як використовувати чужі шрифти, не порушуючи авторських прав.
  • Андрій Константинов (засновник студії Mint Type, розробник, автор понад 20 шрифтових гарнітур) надихне на роботу дизайнерів, які давно хочуть спроектувати цифровий шрифт, але не знають з чого почати.
  • Євген Садко (засновник сервісу Rentafont) розповість, як Rentafont вирішує проблеми творців і користувачів шрифтів? Що чекає ринок комерційних шрифтів в Україні?

У перший день пройде панельна дискусія “Професія шрифтовий дизайнер: перспективи та освіта”, присвячена спеціалізованій шрифтовій освіті: де її отримати в Києві і як правильно має будуватися навчання.

vikavita.com

У другий день конференції з лекціями, доповідями, презентаціями проектів, кейс-стаді виступлять Віка і Віта Лопухіни, Маріан Мищак, Вікторія Грабовська, Наталія Синєпупова, Євген Мельничук, Максим Золоедов, Аліна Потемська й інші.

Дискусії будуть проходити в форматі TYPE KYIV: Portfolio-review. Українські та закордонні експерти разом з гостями проаналізують найбільш цікаві проекти, надавши авторам грамотний фідбек.

Окрім цього організатори підготували паралельну програму з практичною частиною. Спільно зі школою каліграфії Арт і Я проходитимуть майстер-класи та воркшопи зі спікерами конференції.

Якщо ви закохані в дизайн і шрифти, хочете познайомитись з гуру-типографами, то TYPE KYIV – це ідеальна площадка для цього. Come on!

Деталі та квитки шукай на TYPE KYIV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: