Меню & пошук

Шведський бренд вина відкриє «найбільш соціально дистанційований ресторан у світі»

Шведський бренд вина відкриє «найбільш соціально дистанційований ресторан у світі»

Дизайн розробляли з використанням перероблених матеріалів.


[ads-pc-2]

Шведський бренд безалкогольного вина Oddbird створив «найбільш соціально дистанційований ресторан у світі», повідомляє Adweek. Тимчасовий ресторан Nowhere («Ніде») — це шість по-справжньому ізольованих столиків, розташованих далеко один від одного у природному заповіднику Häringe (Херінг). Заклад виводить концепцію харчування під час соціального дистанціювання на новий рівень.

Всі шість місць в ресторані Nowhere індивідуально спроєктовані данською компанією дизайну інтер’єру The Norrmans з використанням перероблених матеріалів. Кожне сервування столу — індивідуальне. Страви, які розробили шеф-кухарі ресторану Garba в Стокгольмі, будуть подавати разом з вином Oddbird. Ресторан «відкриється» 22 червня. 

«Ніде — не ідеальне місце. Це місце без престижу. Неважливо, хто ти. Воно не дискримінує. Воно не є ні інклюзивним, ні ексклюзивним. У ньому немає зарозумілості, марнославства і бравади. Це місце нікого не любить. Нікого не ненавидить. Ніде ніколи не буває пунктом призначення», — йдеться в описі ресторану на сайті бренду. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: