Меню & пошук

Творці серіалу «Помаранчевий — хіт сезону» працюють над новим шоу про соціальне дистанціювання

Творці серіалу «Помаранчевий — хіт сезону» працюють над новим шоу про соціальне дистанціювання

«Social Distance» буде серіалом-антологією: кожен епізод буде представляти окрему історію.


[ads-pc-2]

Творці серіалу «Помаранчевий — хіт сезону» працюють над новим шоу «Social Distance» (Соціальна дистанція), пише The Verge. 

Згідно із заявою, шоу будуть створювати дистанційно. Актори будуть зніматися у своїх будинках.

Виконавчими продюсерами «Social Distance» стали Дженжі Кохан, Тара Херрманн, Блейк Маккормік, Дієго Веласко і Хіларі Вейсман Грем. Веласко, який зняв серіал «Помаранчевий — хіт сезону», стане режисером нового шоу, а Грем виступить у ролі шоуранерки.

«Social Distance» буде серіалом-антологією: кожен епізод буде представляти окрему історію і різний набір персонажів.

«Наша робота як оповідачів полягає в тому, щоб показати реальність, і в цій новій, дивній, дивовижній реальності, яку ми всі відчуваємо, ми прагнемо знайти зв’язок, оскільки всі ми залишаємося на відстані. Ми були натхненні на створення серії антологій, які розповідають історії про поточний момент, який ми переживаємо, — унікальні, особисті, глибоко людські історії, які ілюструють, як ми живемо разом», — йдеться в заяві.

«Досвід соціального дистанціювання зараз універсальний, але жодна окрема історія не є такою ж. Через широкий спектр оповідань і моментів, деякі сейсмічні і деякі звичайні, ми сподіваємося зберегти момент у часі. І ми сподіваємося, що соціальна дистанція допоможе людям відчути близькість один до одного» — заявили творці серіалу. 

Дата прем’єри й акторський склад шоу поки невідомі.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: