Меню & пошук

Людство пошкодило майже чверть землі на планеті. Якщо процес не зупинять, це прискорить глобальне потепління

Людство пошкодило майже чверть землі на планеті. Якщо процес не зупинять, це прискорить глобальне потепління

Наслідки можуть бути катастрофічними


[ads-pc-2]

Людство пошкодило майже чверть землі на планеті, а якщо це не зупинити, це призведе до катастрофічного глобального потепління, пише CNN з посиланням на звіт Міжурядової групи з питань зміни клімату (IPCC).

«Люди використовують понад 70% землі, вільної від льоду, а чверть цих земель деградувала. Спосіб, за допомогою якого ми вирощуємо їжу і те, що ми їмо, впливає на втрати в екосистемах та зменшує біорізноманіття», – каже Валері Мейсон-Делмотт, співголова IPCC.

Наслідки зміни клімату, такі як часті та сильну засухи, повені та спека знищуюють природні екосистеми і призводять до зменшення кількості їжі.

Зменшення кількості лісів і сільське господарство також посилюють глобальне потепління, зменшуючи здатність землі затримувати вуглекислий газ.

На думку вчених, аби не допустити невідворотних наслідків, людство має змінити спосіб використання земельних ресурсів та вживати менше тваринної їжі. Потрібно висаджувати дерева на фермерських землях та зменшити кількість відходів від їжі. Це допоможе збільшити продуктивність земель і зменшити кількість викидів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: