Меню & пошук

Кевін Спейсі записав звернення в образі Френка Андервуда. Це сталося після оголошення про початок судового процесу над актором

Кевін Спейсі записав звернення в образі Френка Андервуда. Це сталося після оголошення про початок судового процесу над актором

Ймовірно, це відповідь на початок судового процесу.


[ads-pc-2]

Актор Кевін Спейсі опублікував відеозвернення у ролі Френка Андервуда, його персонажа з серіалу «Картковий будиночок». Це вперше Спейсі публічно виступив після того, як його звинуватили в домаганнях восени 2017-го року.

Відеозвернення актора було опубліковане одразу після того, як прокуратура штату Масачусетс оголосила про початок судового процесу над Кевіном Спейсі.

Відео називається «Let Me be Frank», і в ньому Кевін Спейсі обігрує сюжетні повороти останнього сезону серіалу. Зокрема, він стверджує, що він «пережив імпічмент без суду», а наприкінці одягає перстень, який в серіалі одягнула його дружина, Клер Андервуд, після смерті Френка.

Водночас користувачі побачили в зверненні натяки на початок судового процесу над актором, і це звернення є його своєрідною відповіддю.

«Висновки можуть бути такими оманливими. Сумували за мною?», — цією фразою Кевін Спейсі завершує промову.

Кевіна Спейсі звинуватили в домаганнях восени 2017-го року, після чого Netflix припинив співпрацю з актором у серіалі «Картковий будиночок».

Перше засідання суду, на якому розглядалися питання технічного характеру, було проведне 20 грудня, а 7 січня актору мають бути винесені офіційні кримінальні звинувачення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: