Меню & пошук

Фотопрофіль: Назар Скальський

Фотопрофіль: Назар Скальський

[ads-pc-2]

Назар Скальський

Ми продовжуємо показувати вам класних фотографів в рамках нової рубрики під назвою Фотопрофіль.

Сьогоднішній гість – Назар Скальський, який народився в Кременці, а зараз навчається у Жешуві (Польща). Як і багато хто, почав захоплюватися фотографією після купівлі першого фотоапарату, і поставив перед собою мету – навчитися фотографувати не лише пейзажі, а й людей.

– Чому ти вирішив займатись фотографією?

– Фотографії цікавили мене ще з першою появою персонального комп’ютера в мене вдома. Спочатку це була лише обробка чужих робіт у різних фоторедакторах. Згодом почав почав читати журнал National Geographic, кожного разу дивувався їхній майстерності і згодом вирішив зробити щось своє. Позичав у брата фотоапарат і вчився робити знімки. В 16 років я домовився з батьками за купівлю особистої фотокамери. З того часу моє захоплення перетворювалось у щось професійне. Спочатку це були банальні квіточки, дерева, гори, поля, але з часом я зрозумів, що поки я не навчусь робити знімки людей – я не стану справжнім фотографом. Тому згодом усі шкільні культурні заходи, вечірки супроводжувались мною і моєю фотокамерою.

– Яку техніку використовуєш у роботі?

– До цих пір користуюсь своїм першим фотоапаратом, це – Canon PowerShot SX120 IS. Цифрова фотокамера широкого користування, але містить у собі М-режим (ручний), що дало мені змогу вивчити усі складові фотоапарата, завдяки яким здійснюється знімок. З графічних редакторів володію Adobe Photoshop, Adobe Lightroom.

– Які жанри любиш найбільше та в чому знаходиш натхнення?

 Ще давно я сказав собі, що фотограф повинен не просто вміти робити знімки, але й відчувати атмосферу того, що він фотографує. Найбільше мене цікавить майстерність здійснення фотографій людей, тому завжди працюю над вдосконаленням цього вміння. Справа в тому, що кожну модель, яку фотографуєш, потрібно відчувати. Кожна фотосесія повинна супроводжуватись безкінечними розмовами, купою анекдотів та історій. Потрібно зацікавити людину у тому, що ти збираєшся для неї робити, тому це і є найважчим, і це мені подобається.

Своє натхнення я знаходжу саме в людях. Кожна людина  це особистість зі своїми інтересами, захопленнями і вміннями. Мені завжди було цікаво те, чим займаються інші, тому розмовляючи з людьми, я переймаю енергію того, що їм подобається робити і таким чином заряджаю себе ентузіазмом і натхненням.

Знаєте крутого фотографа? Шліть посилання на його роботи inspired.com.ua/add

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: