Меню & пошук

Натхненні снігом

Натхненні снігом

[ads-pc-2]

Натхненні снігом

Сьогодні ми опублікуємо досить неординарний матеріал. В першу чергу він незвичайний тим, що його нам надіслала одна з наших читачок, яка захотіла поділитися своїм натхненням виключно на сторінках цього інтернет-журналу. Редакція Inspired після перегляду статті не могла не погодитись на її публікацію.


Коли більшість людей під час морозів та снігопадів кутаються в теплі речі та намагаються не виходити з приміщень, ми хочемо розказати вам про тих, хто знаходить натхнення у морозі та снігу. Перебороти страх перед швидкістю, пішки подолати сотні метрів по коліно в снігу, втекти від лавини і на вершині гори, перед спуском, знайти гармонію та спокій – це шлях сноубордиста.

Сноубордисти, на відміну від лижників, борються не зі схилом та трасою, а в процесі катання вони борються з самими собою.

Для них важливо не лише піднятися на підйомнику та з’їхати по трасі донизу. Пошук власного схилу, до якого ти дістанешся самотужки, та сам подолаєш його – ось сенс кожного спуску.

Натхненні снігом

Гори для сноубордиста – це не проведення відпустки. Це медитація, усвідомлення власного місця в світі. Знайти себе, стоячи серед гірських вершин, які бачили льодовиковий період та перших людей, знайти повагу до природи, до її могутності.

Натхненні снігом

Ти їдеш по цілині, де ще ніхто до тебе не їздив, ти почуваєш себе мореплавцем, відкривачем нових земель, бо дошка дуже плавно та швидко летить по пухкому снігу. Ти повністю зливаєшся з нею, лише маленька помилка у перенесенні ваги – і ти не боляче, але ефектно падаєш в багатометрову білу товщу.

Натхненні снігом

В катанні на дошці все, як у житті: вгору-вниз-вгору-вниз, а потім заїжджаєш в таку… низину, що звідти тільки пішки.Натхненні снігомТи не завжди знаєш, що ховає під собою сніг. Можливо, ти впадеш не на пухляк, а на камінь, ледь присипаний снігом. Можливо, одразу за тобою почне сходити лавина. Можливо, за цим сніговим карнизом поплив схил і там яма глибиною у кілька поверхів.Натхненні снігомКоли ти спустився, ти подолав рубіж. Адреналін біжить по крові,часте дихання, але всередині – ти спокійний. Ти вчишся у гір витримки, ти натхненний швидкістю та снігом, ти готовий до життя без страху.Натхненні снігом

Текст – Вікторія Бондар, фото – Артем Сурядний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: