Меню & пошук

Фотопрофіль: Ірина Шумішка

Фотопрофіль: Ірина Шумішка

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Ірина Шумішка

Сьогоднішній фотопрофіль – уже 25-й за рахунком, і нам приємно і надалі розказувати вам про класних фотографів з України та закордону. Герой цього дня – Ірина Шумішка з Києва, яка робить неймовірно яскраві фотопортрети.

iryna– Як давно почали займатись фотографією і чому?

– Мені завжди була цікава саме творчість, ще з самого дитинства я дуже любила малювати і щось робити власноруч, і завжди знала, що все моє життя буде пов’язане саме з творчістю. Після закінчення школи батьки мене відправили на навчання в місцевий коледж на спеціальність, яка мені не була цікава, але я все ж закінчила її і одержала диплом–- і жодного дня не працювала за фахом.

Був період, коли я працювала художником-аерографістом, спочатку мені дуже подобалося, але потім я зрозуміла, що не відчуваю при цьому внутрішньої радості і немає відчуття того, що я на своєму місці. І ось одного разу (5 років тому) я зайшла на сайт, де були фотографії різних відомих фотографів – вони мене так вразили, що я просто не могла повірити, що можна створювати такі прекрасні роботи. Першим моїм питанням було – як? Як вони це роблять, як у них так виходить? Саме з цього все і почалося.

– Що для вас було або залишається найскладнішим у цьому процесі?

– Найбільше не люблю вирішувати організаційні питання, особливо коли потрібно працювати в команді з візажистами або стилістами.

– Як знайти натхнення для хороших знімків?

– Для мене натхнення дуже тісно пов’язане з відчуттям краси і з тим, наскільки людина може бачити у всьому красу, саме це відчуття краси і надихає, змушує людину щось робити, творити. Це те прекрасне почуття, яке запускає всередині моторчик і від якого хочеться діяти.

– Чи вдається втримувати баланс між комерцією та фотографуванням для душі?

– Не завжди, але хотілося б, щоб завжди. Я до цього йду.

– Чого хотілося б досягти у фотографії?

– У мене є цілі та плани, але досягненнями це не назвеш, мені просто подобається рухатися в цьому напрямку і робити те, що мені подобається.

http://500px.com/Shumishka1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: