Меню & пошук

Instagravity: plus-size модель Ешлі Ґрем

Instagravity: plus-size модель Ешлі Ґрем

Як бути здоровим в будь-якому розмірі


[ads-pc-2]

Ешлі Ґрем – одна з найвідоміших моделей plus-size, яка потрапила до списку Forbes Top-30 до 30, запустила власний бренд білизни, пропагує бодіпозитив і читає лекції про комфорт у власному тілі.

Також Ешлі розвіює стереотип про те, що бути plus-size, значить не слідкувати за собою. Вона регулярно тренується у спортзалі, займається боксом та кросфітом, бере участь у благодійних забігах, слідкує за харчуванням і веде здоровий спосіб життя.

«Я переконана, що можна бути здоровою в будь-якому розмірі, якщо підіймаєш своє тіло з дивану і рухаєшся. Я носина 10 розмір і носила 18. Незважаючи на розмір, я завжди була активною, бо я знаю, що це здоровіша версія мене» – говорить Ешлі.

«Щоразу коли я пощу відео з моїх тренувань, я отримую такі коментарі: “Ти ніколи не будеш худою, тож припини старатися”, “Не займайся так сильно, ти ніколи не станеш стрункою”, “Тобі все одно потрібен жир, щоб бути моделлю”, “Чому ти хочеш скинути те, що зробило тебе знаменитою» – пише Ешлі.

У своїх постах вона наголошує, що тренування не обов’язково роблять людину стрункою. Але неважливо, який розмір ти носиш, головне – почувати себе комфортно, бути активною і здоровою.

This was SO hard!!!!!! This was our last take out of a dozen.. WAIT FOR THE END!? @dara__hart??

Допис, поширений A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Once on the lips, gonna look good on these hips ??‍♀️

Допис, поширений A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Також модель випускає власну лінію білизни та купальників від 4 до 34 розміру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: