Меню & пошук

Можливість дня: екологічний обмін для молоді в пустелі Сахара

Можливість дня: екологічний обмін для молоді в пустелі Сахара

Усе заради культурного обміну та вирішення екологічних пробем


[ads-pc-2]

Програма Re-GREEN your future проводить молодіжний обмін у пустелі Сахара між людьми з Європи та Північної Африки.

Обмін буде присвячений проблемі опустелення земель. Незбалансоване використання земель у різних кліматичних зонах створює дедалі більше територій з виснаженим ґрунтом, непридатних для сільського господарства. Це призводить до негативних соціальних та економічних наслідків, а також до загострення проблеми глобального потепління. 

«Партнерство між людьми з різних географічних частин Європи та Африки допоможе об’єднати ідеї та досвід, щоб зрозуміти проблему глобально», – йдеться в описі програми.

Мета цього обміну – заохотити молодих людей боротися зі змінами клімату та виснаженням земень, запропонувати практичні інструменти для цього, розповісти більше про життя без пластику та хімічних добрив, а також про ефективність переробки та повторного використання речей у щоденному житті.

Обмін проходитиме в місті Нефта в Тунісі у пустелі Сахара з 20 по 27 жовтня 2019 року. Взяти участь можуть люди 18-28 років, які зацікавлені в молодіжних обмінах, хочуть отримувати новий культурний досвід і готові до кооперації. Володіння англійською обов’язкове.

Подати заявку можна до 26 серпня.

Обмін фінансується програмою «Еразмус+», що покриває витрати на транспорт, житло і харчування. Проте учасники мають сплатити внесок у розмірі 30 євро.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: