Меню & пошук

Coca-Cola, PepsiCo та Nestlé назвали найбільшими забруднювачами пластиком

Coca-Cola, PepsiCo та Nestlé назвали найбільшими забруднювачами пластиком

Уже другий рік поспіль


[ads-pc-2]

Coca-Cola, PepsiCo та Nestlé вже другий рік поспіль стали брендами, що найбільше забруднюють довкілля пластиком – показало дослідження Break Free From Plastic. 

Рух Break Free From Plastic щороку влаштовує волонтерські прибирання на вулицях і пляжах у різних країнах світу й на основі цього проводить аудит, щоб з’ясувати, чиї упаковки найбільше забруднюють довкілля. Цього року 72 000 волонтерів влаштували 484 прибирання в понад 50 країнах на шести континентах. Вони знайшли 50 видів пластику від упаковок 8 000 брендів.

У 10 найбільших глобальних топзабруднювачів потрапили Coca-Cola, PepsiCo, Nestlé, Mondelēz International, Unilever, Mars, P&G, Colgate-Palmolive, Phillip Morris і Perfetti Van Melle.

«Цей звіт надає докази того, що корпораціям потрібно терміново почати робити більше для вирішення кризи, яку вони створили. Постійна залежність від одноразової пластикової упаковки означає, що величезна кількість пластику постійно потрапляє в навколишнє середовище. Переробка не вирішує проблему. Організація Break Free From Plastic закликає корпорації терміново скоротити виробництво одноразового пластику й знайти інноваційні рішення, що не створюють такого забруднення», – каже Фон Ернандес, глобальний координатор руху Break Free From Plastic.

Активісти критикують рішення Coca-Cola, Nestlé та PepsiCo щодо кризи пластику. Корпорації замінюють пластик на папір і біопластик, хоча це не вирішує проблему, а лише допомагає підтримувати їхню бізнесмодель, яка й призвела до глобальної кризи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: