Меню & пошук

Німецький стартап скоротив робочий день до 5 годин. Ефективність працівників не змінилася

Німецький стартап скоротив робочий день до 5 годин. Ефективність працівників не змінилася

О 13:00 працівники можуть йти додому


[ads-pc-2]

Керівник німецького стартапу Rheingans Digital Enabler Лассе Райнганс 2017 року скоротив робочий день у компанії до 5 годин без зменшення зарплати. За рік роботи це не вплинуло на ефективність працівників, а лише зробило їх щасливішими – пише Wall Street Journal.

Аби підтримати рівень ефективності на тому самому рівні, Райнганс заборонив використовувати соцмережі й закликав співробітників проводити менше часу «за розмовами біля кулера».

«Іноді ми сидимо в офісі без енергії, гортаємо стрічку Facebook, щоб перезарядитися, але це не допомагає. Ідея полягає в тому, щоб зосередитися на перших п’яти годинах роботи, а потім витрачати час на себе», – пояснює Райнганс.

За новими правилами працівники компанії починають роботу між 7:55 і 8:15, не відволікаючись на соцмережі, розмови та пошту. О 13:00 вони вільні та можуть йти з роботи.

За словами Райнганса, зменшення робочого дня ніяк не вплинуло на ефективність, працівники стали почуватися щасливішими, а фінансові показники компанії за 2018 рік тільки зросли.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: