Меню & пошук

Як емодзі впливають на стосунки і сексуальне життя – дослідження

Як емодзі впливають на стосунки і сексуальне життя – дослідження

Що використання емодзі може говорити про наше сексуальне життя


[ads-pc-2]

Люди, які часто використовують у переписці емодзі, частіше ходять на побачення та займаються сексом, показало дослідження американських психологів Інституту імені Кінсі, пише Plos One.

У дослідженні взяли участь понад 5000 американців різного віку, які не перебувають у шлюбі. 29% з них використовують емодзі час від часу, 29% – регулярно, 38% взагалі не додають їх до своїх повідомлень, а 2,5% додають кілька емодзі в кожне повідомлення.

Вчені помітили кореляцію між частотою використання емодзі в повідомленнях та перспективою повторного побачення і сексу. Виявилося, що чим більше емодзі людина додає в переписку, тим частіше вона ходить на побачення і займається сексом.

Аби підтвердити ці результати, дослідники провели ще одне опитування серед 275 людей віком від 18 до 71 року. Воно показало подібні результати: чим частіше люди використовували емодзі, тим частіше вони ходили на побачення і займалися сексом.

Психологи припускають, що причина такої кореляції може бути в тому, що ці люди, ймовірно, легше заводять стосунки. Саме тому вони намагаються додати спілкуванню більше емоційності через емодзі, а також мають більше побачень та сексуальних партнерів.

Ще одна причина може критися в тому, що за допомогою емодзі людям вдається краще передавати потрібну інформацію щодо своїх почуттів, що допомагає краще будувати стосунки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: