Меню & пошук

Гурт «Точка Опори» випустив новий альбом

Гурт «Точка Опори» випустив новий альбом

[ads-pc-2]

vbjPCnn_EyA

Новий альбом під назвою «На згарищі раю» презентує київський метал-гурт «Точка Опори», один з найяскравіших представників альтернативного металу в Києві. Це – друга збірка пісень, на яку нетерпляче чекали шанувальники гурту. Напружена робота над альбомом тривала упродовж року і супроводжувалася кризовими моментами як всередині гурту, так і загалом в країні. Та вперті і цілеспрямовані хлопці таки зібралися з силами і видали платівку. До альбому «На згарищі раю» увійшли різні за тематикою та стилістикою пісні, в які музиканти вклали всі свої переживання. (Ознайомитися з ним можна на SoundCloud та сайті гурту).

У записі взяли участь: Зайцев Максим – гітара, вокал, музика, тексти;  Черниш Антон – гітара; Басілко Іван – бас, бек-вокал; Кондратюк Едуард – барабани; Сніжана Абдулліна – вокал, бек-вокал. Запрошені музиканти: Алексєєв Кирило – вокал, бек-вокал, Dante (Дмитро Новгородов) – скрипка та Яна Ковальська – клавішні партії в пісні «Душа».

Історія створення гурту «Точка Опори» починається у 2008 році у Києві, коли бас-гітарист Іван, барабанщик Едуард та гітарист Віталій зібралися на перші репетиції. То ще не була музична формація у тому вигляді, в якому з нею познайомилися слухачі. Але ці перші репетиції дали поштовх і намітили творчий шлях гурту. Тож своїм днем народження «Точка Опори» вважає 16 березня 2008 року.

Упродовж наступних двох років склад гурту змінювався, доповнювався, укомплектовувався, а музиканти поступово напрацьовували матеріал, експериментували з вокалістами. У 2009 році до «Точки Опори» долучився другий гітарист Максим, який згодом став також основним вокалістом. Перші демо-версії пісень музиканти записали ще в 2010 році, але на серйозніші записи спромоглися аж у 2013.

– Ми репетирували, виступали, періодично у нас траплялися проблеми зі звукорежисерами, а в 2013 році назріла нова криза всередині гурту, частина музикантів втратила мотивацію і більше цікавилася власними справами, ніж спільною творчістю – розповідають хлопці. – Ми зрозуміли, що треба вибирати – чи далі грати в своє задоволення, чи взятися за проект серйозно і виводити його на новий рівень. Зрештою, вирішили, що пора записати свій матеріал з хорошим звукам, підвести, так би мовити, риску під п’ятьма роками роботи.

Робота над першою серйозною збіркою велася теж не без труднощів. Максу довелося самотужки писати дві гітарні партії – і за себе, і за другого гітариста. Але зрештою у 2014 році дебютний альбом гурту «Точка Опори» із назвою «Без вагань» таки побачив світ. (Ознайомитися з матеріалом можна на SoundCloud та YouTube).

Паралельно із записом хлопці шукали музикантів, які б поділяли погляди на творчість гурту. Тому ще в процесі роботи над альбомом до колективу приєднався гітарист Антон, бек-вокаліст Кирило і клавішниця Олександра. Реліз збірки «Без вагань» представляли уже в оновленому складі. І хоч співпраця з новими музикантами тривала недовго, вона принесла вагомі плоди. Було напрацьовано свіжий цікавий матеріал і вирішено записувати наступний альбом. Через розбіжності у творчих поглядах команду залишили бек-вокаліст і клавішниця, але з’явилася нова вокалістка Сніжана, і підготовка до фестивального сезону 2015 року йшла по плану.

Нові обставини, які змусили барабанщика Едуарда виїхати закордон, спричинили ще один серйозний кризовий момент в діяльності гурту. Музиканти вирішили знову, як і в 2013 році, зібрати і записати увесь напрацьований матеріал. Тож барабанщик, записавши свою партію, відбув закордон, решта хлопців продовжували працювати над альбомом. І незабаром до них приєднався новий барабанщик Богдан. Тож «Точка Опори» лишається найяскравішим представником альтернативного металу в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: