Меню & пошук

Pearl Jam представили кліп на трек Retrograde з Ґретою Тунберґ

Pearl Jam представили кліп на трек Retrograde з Ґретою Тунберґ

Відео створили у форматі анімації за допомогою технології захоплення руху.


[ads-pc-2]

Американський рок-гурт Pearl Jam опублікував кліп на трек Retrograde. У відео на екологічну тематику — Земля, спустошена через зміну клімату. Режисером став австралієць, лауреат премії «Еммі», Джош Вейклі.

У кліпі можна впізнати шведську екоактивістку ҐретуТунберґ, яка показана у роль провидиці. Вона показує  страшні наслідки зміни клімату.

Протягом всього відео Тунберґ спостерігає гігантські хвилі, які накривають світові пам’ятки, зокрема Лондонський міст, Ейфелеву вежу і хмарочоси Мангеттену. Водночас пісня встановлює баланс між відчаєм і рішучістю змінити ситуацію. За словами Вейклі, кліп мав на меті «уявити собі майбутнє, а потім спробувати змінити його». 

Також Вейклі додав, що Тунберґ була «єдиною людиною», яку він міг уявити в ролі провидиці, через її непохитну активність в області зміни клімату. З її дозволу Вейклі використовував існуючі відеоролики для створення готового продукту. 

«Їй ніколи не доводилося зніматися в кадрі, але вона дала ті емоції, які я шукав. Було дуже приємно побачити в моїй поштовій скриньці лист від неї, в якому вона сказала, що їй це подобається», — сказав Вейклі.

Відео створили у форматі анімації за допомогою технології захоплення руху через карантинні обмеження у пересуванні. 

Раніше Ґрета Тунберґ оголосила про створення благодійного фонду. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: