Меню & пошук

Instagravity: найщасливіша лисиця інтернету Джуніпер

Instagravity: найщасливіша лисиця інтернету Джуніпер

Рудий хижак має 2,3 млн підписників в Instagram.


[ads-pc-2]

Якщо вам здається, що звести собаку, кота, папугу чи рибок – це надто банально, тоді вам сподобається рішення Джесіки Кокер, яка завела собі лисицю. Рудий хижак на ім’я Джуніпер має 2,3 млн підписників в Instagram.

Bright Eyes✔️ Bushy Tail✔️ Snaggle Tooth ✔️

A post shared by J U N I P E R & F I G (@juniperfoxx) on

Джуніпер 3 роки, її власниця працювала із лисицями раніше, тому коли побачила оголошення про пошук бажаючих взяти маленьких лисенят, одразу ж погодилась. Об’яву про Джуніпер розмістила ферма, яка шукала домівку для лисенят, народжених від лисів, що були вбиті на хутро. Лисенята ніколи не були в дикій природі, тому відпускати їх у ліс було надто небезпечно. Джуніпер зовсім маленькою потрапила у дім Джесіки, але дуже скоро звикла і стала хазяйнувати.

По-справжньому відомою Джуніпер стала після того, як її власниця розмістила в інтернеті відео, де лисиця намагалася «пірнути» в ковдру.

Pounce, pounce, pounce ? #landdolphin

A post shared by J U N I P E R & F I G (@juniperfoxx) on


«Коли лисиці чують шурхіт під покровом, вони інстинктивно намагаються «вполювати» джерело шуму. Джуніпер подумала що ковдра − це сніг, а шурхіт під нею сплутала із мишею», − пояснила Джесіка.

Популярність лисиці наштовхнула Джесіку на думку написати книгу про домашню улюбленицю, тож в грудні 2017, вийшла збірка її вражень під назвою «Джуніпер, найщасливіша лисиця».

Разом із тим, Джесіка не радить заводити лисицю тим, хто не знає, як доглядати за цим хижаком, і не готовий до гострих зубів, поганого запаху і подертих меблів: «З Джуніпер мені потрібно багато і довго гуляти, годувати сирим м’ясом, знаходити його шматки в різних куточках дому, бо вона ховає їх на «чорний день», і діставати з її пащі шкарпетки та взуття».

“It’s raining, it’s pouring. The sleepy fox is snoring”

A post shared by J U N I P E R & F I G (@juniperfoxx) on

M o o d #cuddleme

A post shared by J U N I P E R & F I G (@juniperfoxx) on

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: