Меню & пошук

Alina Pash, Сергій Бабкін та інші виконавці у музичній колаборації про толерантність «Різні.Рівні»

Alina Pash, Сергій Бабкін та інші виконавці у музичній колаборації про толерантність «Різні.Рівні»

Слухачі можуть створити композицію з власним голосом за допомогою віртуальної студії звукозапису.


[ads-pc-2]

Українські виконавці, зокрема Аліна Паш, Сергій Бабкін, Latexfauna, KrutЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine, презентували кліп на спільний трек «Різні. Рівні» про толерантність та рівність. Усього в створені композиції взяли участь 15 зірок. 

Усі охочі можуть долучитися до проєкту та підтримати ЛГБТ-спільноту на сайті «Різні.Рівні». Проєкт виконавці назвали «Маніфестом толерантності».

«Перша у світі музична колаборація на тему рівних прав для ЛГБТ-спільнот», — йдеться на сайті. 

Відсканувавши QR-код, розміщений на сайті, можна приєднатися до карти толерантних.

Крім цього, на сайті можна заспівати разом із зірками за допомогою віртуальної студії звукозапису. У слухача буде 10 секунд, щоб виразити свої думки про толерантність або слова підтримки. Нову композицію з власним голосом також можна буде завантажити та поділитися у соціальних мережах.

«Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі і обговоренні, що саме вважається толерантністю, який сенс у розвитку розуміння толерантності та її прийняття. Бо пора дорослішати, пора переходити на нові рівні свідомості, аби нарешті здобути легкість та приємність життя, без агресії та страху», — написала Alina Pash у Instagram. 

Проєкт реалізовано за ініціативи мережі громадських організацій по всій Україні, а саме: Гендер Зед, Інша, КиївПрайд, Ліга, Сфера, Освітній Центр з Прав Людини у Львові; за підтримки Національного Демократичного Інституту в Україні, та урядів Великобританії і Швеції. Ідея та технічна розробка продуктів кампанії належить діджитал-креативній агенції ISD Group.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: