Меню & пошук

Beyonce розігрує пожиттєвий квиток на свої концерти серед веганів

Beyonce розігрує пожиттєвий квиток на свої концерти серед веганів

Шанс мають далеко не всі прихильники рослинного харчування


[ads-pc-2]

Співачка Beyonce розігрує пожиттєвий квиток на власні концерти а також концерти свого чоловіка JAY-Z серед тих, хто перейде на особливу дієту, а саме − на рослинне харчування. Про це виконавиця повідомила у власному інстаграмі. Щоправда, організатори конкурсу уточнюють, що під виграшем пожиттєвих квитків мається на увазі квитки на найближчі 30 років, а також лише для громадян Сполучених Штатів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

What is your Greenprint? Click the link in my bio for a chance to win tickets to any JAY and/or my shows for life. #greenprintproject

Допис, поширений Beyoncé (@beyonce)

Beyonce таким чином промотує проект Greenprint, що закликає до більш свідомого споживання їжі, а саме скорочення вживання продуктів тваринного походження. Такий раціон позитивно вплине не лише на здоров’я людини, але і на екологію планети. Так, за даними Greenprint, якщо хоча б один з ваших щоденних прийомів їжі буде повністю рослинного походження, то така дія буде дорівнювати поглинанню двома деревами вуглецю протягом місяця. Також один щоденний прийом їжі рослинного походження дорівнює 27 глечикам заощадженої води.

Щоб прийняти участь у розіграші потрібно обрати той обсяг рослинного харчування, з якого ви хотіли б почати (одна страва на день, дві страви, рослинне харчування на роботі, під час сніданку, понеділок без м’яса чи постійне рослинне харчування). А також зареєструватися для конкурсу, залишивши власну імейл адресу. Сама Beyonce обрала для себе раціон рослинного харчування під час сніданків. Співачка не вперше закликає фанатів скоротити вживання м’яса, так у грудні минулого року вона та JAY-Z  написали передмову до книги власного тренера Марко Борджеса The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World в якій закликали прихильників поступово переходити на вегетаріанство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: