Меню & пошук

Морські слони окупували пляж в Каліфорнії і відмовляються йти

Морські слони окупували пляж в Каліфорнії і відмовляються йти

Нові володарі земель


[ads-pc-2]

Морські слони − рід ссавців родини тюленевих − зайняли один з елітних пляжів Каліфорнії. Про це пише видання Motherboard. Близько 60 ссавців розмістилися не просто на узбережжі, деякі дісталися навіть парковки за пляжем.

Це сталося під час закриття уряду в США. Тоді тимчасово всі державні установи призупинили роботу через відсутність домовленості між демократичною партією та президентом Дональдом Трампом щодо бюджету на наступний рік. В цей час держслужбовці, в тому числі і працівники громадського пляжу Point Reyes поблизу Сан-Франциско не виходили на роботу, а доступ на пляж для відвідувачів був закритий.

Це дозволило морським слонам зайняти значну частину узбережжя. Відвідувачі і до цього часто бачили їх на пляжі, більше того − це одна з цікавинок узбережжя, на яку приїздять подивитися туристи. Втім працівники пляжу завжди утримували ссавців на безпечній відстані і відганяли їх подалі розмахуючи брезентом.

Тепер, коли закриття уряду призупинила на три тижні аби уникнути подальших економічних збитків, працівники пляжу намагаються відтіснити морських слонів ближче до океану.  Ситуація ускладнюється тим, що серед цих ссавців багато вагітних самок, яким потрібно народити на суші. Зима − це традиційний сезон коли з’являються дитинчата морських слонів. Так, за останні два тижні лише на цьому громадському пляжі народилося до 35 морських слоненят.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: