Меню & пошук

Австрійська компанія створила літаючий автомобіль

Австрійська компанія створила літаючий автомобіль

[ads-pc-2]

am_foto_06

На фестивалі Pioneers Festival 2014 у Відні було презентовано робочий – та найбільш сучасний на даний момент – прототип літаючого автомобіля від компанії Aeromobil.

Машина здатна розганятися на землі до 160 км/год, а в повітрі – до 200 км/год і більше. Для зльоту Аеромобілю потрібно 50 метрів відкритого простору – не обов’язково асфальту, він може злітати і з поверхні, покритої травою. Автомобіль спроектований так, що підходить для їзди по звичайних дорогах. Його також можна припаркувати на стоянці звичайного розміру.

Розробка аеромобіля зайняла близько 25 років. Зараз він проходить льотні випробування та тестування перед масовим випуском – розробкою керує Штефан Кляйн, який раніше працював в Audi і BMW.

am_foto_01

am_foto_02

am_foto_04

am_foto_05

За словами Кляйна і генерального директора компанії, Юрія Вацуліка, їх нововведення може “змінити особистий транспорт в глобальному масштабі” – автомобіль може стати регулярним видом транспорту для пасажирів на поїздки середніх відстаней, особливо в країнах з нерозвиненою дорожньою інфраструктурою.

На сайті компанії також можна побачити промо-відео, в якому показаний і тестовий політ Аеромобіля. Сцена з перетворенням автомобіля в міні-літак нагадує аналогічну сцену з фільму про Фантомаса, де той рятується втечею на шпигунському автомобілі-літаку. Тепер це стало реальністю:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

116 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: