Пригоди одеситки з малиновим бейджем: 10 речей, які треба встигнути на ОМКФ
Пригоди одеситки з малиновим бейджем: 10 речей, які треба встигнути на ОМКФ
[ads-pc-2]
Вчора всі учасники ОМКФ святкували екватор: минуло чотири з половиною дні від початку своєрідного божевілля на підґрунті любові до якісного кіно. На власному досвіді я переконалась, що є принаймні десять речей, які точно варто зробити:
- Подивитись фільм, сидячи поряд із призером Каннського фестивалю, адже, скажімо, відома всьому світові грузинка Нана Джорджадзе відвідує майже всі сеанси.
- Прошепотіти режисерові на вухо про той кадр або момент, який сподобався тобі найбільше, випадково зустрівши знімальну групу в коридорах кінотеатру. Можна навіть подякувати йому та потиснути міцно руку.
- Зробити селфі з відомим та дуже симпатичним актором (наприклад, Ейданом Тернером), як це роблять всі божевільні фанати та деякі журналісти, і побажати йому гарного відпочинку.
- Відвідати офіційну вечірку кінофестивалю, бо знімальні групи на прес-конференціях куди серйозніші, аніж в клубі.
- Виховати нову звичку: слідкувати за тим, як спливає час, виключно за графіком сеансів, аби на запитання «Котра година?» відповідати, що «Початок через двадцять хвилин».
- Поснідати о четвертій – хоча б тому, що лягаєш спати о п’ятій ранку.
- Спробувати зробити вдумливий аналіз тих стрічок, які прийнято вважати «фестивальними»: чорно-білих, гостро соціальний та без жодного натяку на сюжетну лінію.
- Дізнатись кілька «внутрішніх жартів»: цього року, наприклад, фраза “Thanks God, Angel is here”, має цілком прозаїчне значення. Справа в тому, що румунський актор отримав авіаквиток з ім’ям “Ангел Даміан” замість “Даміан Ангел”.
- Виховати смак до якісного кіно: один тільки Голлівуд випускає близько п’ятиста стрічок на рік, тож вибір доведеться робити нам.
- Задати на прес-коференції виключно «одеське» запитання на кшталт «А чого саме ковбаса з’являється в стрічці? Це щось дуже особистісне?», і написати ще один фестивальний матеріал.
1 Comment