Меню & пошук

У Норвегії створили крісло з рибальських сіток та мотузок

У Норвегії створили крісло з рибальських сіток та мотузок

Це усе перероблений пластик.


[ads-pc-2]

Норвезька архітектурна студія Snøhetta презентувала крісло, зроблене з переробленого пластику та сталі, що залишилися від норвезької рибальської промисловості. Про це повідомляє DeZeen.

Крісло було створене у колаборації з виробником меблів Nordic Comfort Products. Рибальські компанії, які виробляють багато відходів, постачали NCP використані рибальські сітки, мотузки та труби. Їх обробили й подрібнили в гранульовану речовину, яку потім залили в форму.

Виготовлений продукт назвали S-1500, воно є своєрідним відтворенням моделі R-48, яку в 1960-х роках придумав дизайнер Бендт Вінг, і яку виготовляла NCP. R-48 набуло популярності, усього було продано понад 5 мільйонів таких крісел.

Крісло має темно-зелений колір, його матова поверхня нагадує мармур, хоча продукт створено з переробленого пластику.

«S-1500 розповідає історію пластику, який пройшов шлях від рибальської сітки у Північному морі до продукту NCP і став кріслом, яке використовуватимуть в школах чи вдома», — зазначає студія Snøhetta.

У компанії також сподіваються, що використання пластику від місцевих підприємств не тільки буде сприяти побудові кругової економіки, але також стимулюватиме споживачів розглядати відходи як цінний ресурс.

S-1500 було представлене на Стокгольському тижні дизайну. Кріслопланується використовувати в громадських установах, як школи та офіси. Але зважаючи на його сучасний дизайн та екологічність, дизайнери сподіваються, що люди куплятимуть крісло додому.

Фото: DeZeen

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: