Меню & пошук

Хостел Пілігрим в Івано-Франківську

Хостел Пілігрим в Івано-Франківську

[ads-pc-2]

Хостел Пілігрим

Буквально нещодавно у Івано-Франківську відкрився новий хостел під назвою Пілігрим, про який ми хочемо вам трошки розповісти.

Заклад розрахований на 40 місць у 8 номерах, і є абсолютно новим. Відповідно всі речі, які ви там побачите – починаючи від стін, і закінчуючи меблями, – також є новими. Мандрівники, що завітали до Франківська, мають змогу обрати між кількома номерами з різною кількістю місць та ціною – вартість однієї ночі в хостелі становить від 100 до 200 грн., і це набагато дешевше, ніж ніч у готелі.

Ще однією особливістю Пілігрима є те, що його гості можуть замовити повноцінний обід чи вечерю – замовити нормальні страви, не відправляючись на пошуки кафешок чи ресторанів. І, що цікаво – вартість сніданку уже включена у вартість місця, за яке ви платите. Ціни ж на харчування – більш ніж демократичні, і, схоже, так і має бути, оскільки дух хостелу – це прийнятні умови сервісу для невибагливих мандрівників.

Приємним бонусом для відвідувачів Пілігриму стане паркінг, що цілодобово охороняється, а також вільний wi-fi у всіх кімнатах. Останнє вже стало стандартом у багатьох закладах України, і його відсутність скоріше дивує, ніж розчаровує. Тож, якщо ви зібрались у Франківськ – бронюйте хостел Пілігрим і відпочивайте із задоволенням :)

Івано-Франківськ, вул. Набережна, 28Б, 0-24
pilgrim-hostel.com
Facebook-сторінка

Матеріал розміщено на правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: