Меню & пошук

Instagram хоче відмовитися від лайків

Instagram хоче відмовитися від лайків

Функція наразі лише тестується


[ads-pc-2]

ТОП-менеджмент соціальної мережі Instagram тестує функцію прихованих лайків. У такий спосіб керівництво компанії прагне зосередити увагу користувачів на контенті, а не популярності блогера. Про це на своїй сторінці у Twitter написала Джейн Манчун Вонг, експертка у сфері мобільних додатків Instagram.

«Ми хочемо, аби ваші підписники зосередилися на тому, що ви публікуєте, а не на тому, скільки лайків набирають ваші пости», – заявила Джейн Манчун Вонг.

У TechCrunch стверджують: лайки можуть бути контрпродуктивними або навіть шкідливими для психіки користувачів. Віртуальна популярність може стати причиною нарцисизму чи низької самооцінки. Уподобання постійно нагадують про ієрархію статусів, які виникли в соціальних мережах. Через це для багатьох користувачів у певний момент вони перестали бути цікавими.

«Зниження тиску на користувачів – це те, про що ми завжди думаємо», – заявив представник Instagram у коментарі TechCrunch.

Якщо Instagram згорне функцію лайків, то може зробити акцент на обміні мистецтвом, фото і самовираженням, не намагаючись виграти в конкурсі на популярність – стверджують західні ЗМІ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: