Меню & пошук

Створити арт-об’єкт для парку сучасної скульптури: відкрита реєстрація на воркшоп

Створити арт-об’єкт для парку сучасної скульптури: відкрита реєстрація на воркшоп

Мета – розробити ескізи та реалізувати арт-об’єкти для парку сучасної української скульптури


[ads-pc-2]

З 18 квітня по 15 травня скульптори та митці можуть подати заявку на участь у воркшопі Sculpture Camp. Це навчальний проект із сучасної скульптури, що відбудеться з 14 по 21 червня на території комплексу Edem Resort Medical & SPA у Львівській області. Організаторами події є агентство Port agency та Edem Resort Medical & SPA.

МЕТА ВОРКШОПУ – розробити ескізи та реалізувати арт-об’єкти для парку сучасної української скульптури. Його планують відкрити 2020 року у Львівській області поряд з комплексом Edem Resort Medical & SPA. Територія парку збереже свій природний ландшафт і буде доступна всім охочим.

Edem Resort Medical & SPA – готельно-парковий комплекс біля Львова. Він потрапив до рейтингу десятки найкращих SPA і Wellness-курортів світу від Total Escape. У 2018 році ресторан комплексу DeVine отримав міжнародну нагороду «2 келихи» від WineSpectator. А 2019-го Edem Resort здобув відзнаку Best Medical Resort від International Hospitality Awards.
Port agency – це агенція взаємодії бізнесу та культури, яка дає експертизу з питань мистецтва та займається створенням і реалізацією культурних проектів в Україні та за її межами. Протягом трьох років реалізувала понад 50 проектів, зокрема для «ООН Жінки», Антикорупційної ініціативи ЄС, ЮНІСЕФ, «Мотороли», Havas.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: