Меню & пошук

30 знаменитостей записали з Лілом Дікі трек про збереження планети

30 знаменитостей записали з Лілом Дікі трек про збереження планети

На пісню «Earth» репер презентував анімаційний кліп


[ads-pc-2]

Американський репер та комік Ліл Дікі (Девід Берд) презентував анімаційний кліп про збереження планети «Earth». У записі треку до ролика взяли участь біля 30 знаменитостей. Серед них – Джастін Бібер, Майлі Сайрус, Аріана Гранде, Снуп Догг, Ед Ширан та інші. Артисти озвучували дійових осіб з анімаційного ролика – мавпу, зебру та навіть кущ марихуани.

Відео починається сценою, в якій хлопці на вулиці перевертають смітник. Один з них, збираючи відходи, знаходить магічну книгу. Розгорнувши її, хлопчик потрапляє в анімацію Ліла Дікі.

Кліп створений за підтримки благодійного фонду Леонардо Ді Капріо, який опікується збереженням планети. У відео також є персонаж актора, який спочатку пливе на «Титаніку», а потім сидить із репером у барбершопі.

Кошти, отримані за перегляд ролика, підуть некомерційним фондам по всьому світу, які боряться з кліматичними змінами, енергетичними кризами та пропагують стале господарство. На підтримку відео також випустили різноманітну сувенірну продукцію із перероблених матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: