Меню & пошук

#НамКрыш: що в соцмережах думають про логотип Криму від Лєбєдєва

#НамКрыш: що в соцмережах думають про логотип Криму від Лєбєдєва

[ads-pc-2]

crimea-logo

Сьогодні російська Студія Артемія Лєбєдєва презентувала офіційний логотип Криму, який було приурочено до окупації Криму Росією. Ми зібрали реакцію користувачів з соціальних мереж, які розкритикували дизайн.

У блозі та на сайті студії Лєбєдєва, який відомий своїм проросійським шовінізмом та минулого року підтримав анексію Криму Росією, зазначено, що презентація логотипу присвячена “вступу Криму в склад Росії”:

Крым – оплот Черноморского флота и легендарный курорт, славящийся солнечной погодой, минеральными источниками, лечебными грязями и красивейшей архитектурой. Крым неоднократно воспевали в своих произведениях писатели, поэты и художники, а миллионы туристов ежегодно приезжают в Крым насладиться теплым морем, ароматным вином и живописными видами. Спустя год со дня вступления Крыма в состав России полуостров получил новый логотип и систему визуальной идентификации.

Ось, власне, що з себе представляє новий брендинг регіону:

crimea-logo-circle

kr1

kr2

kr3

crimea-logo-info

crimea-logo-girl

Цікаво, що кримській владі логотип не сподобався. В соцмережах вщент розкритикували роботу скандального дизайнера, порівнявши її з вивіскою на цілодобових магазинах та салатом олів’є. Обережно, лексика:

02023ac880530c

Під час подій на Майдані київське відділення Студії Лєбєдєва звільнилося в повному складі в знак протесту проти політики материнської компанії.

Що трапилось з Кримом за рік російської окупації, можна зрозуміти, прочитавши наш текст-прогноз, який ми опублікували рівно рік тому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: