Меню & пошук

Оперний театр Барселони проведе перший концерт після карантину для рослин

Оперний театр Барселони проведе перший концерт після карантину для рослин

Після концерту рослини подарують працівникам охорони здоров'я.


[ads-pc-2]

Великий оперний театр «Лісеу» в Барселоні проведе перший концерт після закінчення карантину для рослин, повідомляє The Guardian.  

Усього на концерті буде 2292 рослини в горщиках. Насолодитися виступом зможуть і люди — концерт будуть транслювати у прямому ефірі 22 червня о 18:00 за київським часом. На концерті виконають твір італійського оперного композитора Джакомо Пуччіні «Хризантеми» (Crisantemi). 

За словами художнього керівника театру Віктора Гарсії де Гомара, концерт покликаний допомогти нам обміркувати поточний стан людини і те, як в умовах ізоляції ми стали «аудиторією, позбавленої можливості бути аудиторією».

Після концерту рослини подарують 2292 працівникам охорони здоров’я. 

Еудженіо Ампудія, художній організатор концерту сказав, що його метою було відобразити те, що сталося по всій Іспанії і в усьому світі, коли пандемія Covid-19 змусила людей покинути загальні суспільні зони.

«У час, коли велика частина людства закрилася в замкнутих просторах і була змушена відмовитися від руху, природа підкралася вперед, щоб зайняти місця, якими ми поступилися», — сказав Ампудія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: