Меню & пошук

Крим отримав власний логотип

Крим отримав власний логотип

[ads-pc-2]

26 травня, конкурсна комісія з відбору найкращих пропозицій логотипу Криму провела фінальне голосування, за підсумками якого перемогу здобув логотип, підготовлений київською компанією iBrand Design Consulting.

Конкурс на розробку нового логотипу Криму було оголошено Міністерством курортів і туризму АР Крим у березні. Попередній логотип із зображенням сонця і написом “Назустріч сонячним обіймам” розроблено в 2000 році, і організатори визнали його несучасним.

У конкурсі могли взяти участь усі охочі. Усього було надіслано 307 робіт, з яких комісія спочатку відібрала сім, а потім залишила три. У фінальному голосуванні, крім логотипу з написом “Крим – перлина світу”, брали участь ще дві роботи, підготовлені сімферопольською брендинговою студією 3N і київським креативним агентством Мед.

Бюджет конкурсу склав 150 тис. грн., при цьому суму, яка дістанеться його переможцю, організатори не уточнюють.
Як повідомили в головному управлінні інформаційної політики Ради міністрів АР Крим, остаточний напис на логотипі “Крим – перлина світу” буде українською мовою. Примітно, що виборча програма кримської республіканської організації Партії регіонів під час минулорічної кампанії називалася “Зробимо Крим перлиною України!”.

У квітні 2011 року було створено логотип Харкова.

via Korrespondent, photo Ukrainedesign

UPD: Як пишуть нам деякі наші читачі, їм більше подобається ось цей варіант логотипу Криму:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: