Меню & пошук

Артбук: ілюстрації Каті Лесів

Артбук: ілюстрації Каті Лесів

Цьогорічна «бронза» Книжкового Арсеналу з дизайну книги


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


Катерина Лесів

В рубриці «Артбук» − власниця цьогорічної «бронзи» Книжкового Арсеналу з дизайну книги, ілюстраторка Катерина Лесів. Вона посіла третє місце конкурсу за оформлення книги «Колискова» видавництва «РОДОВІД».

Катя навчалась на кафедрі графіки в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Працює з артбуком, графікою, інсталяцією. Має персональну виставку «КОЛИСКОВА» в Я Галереї у Києві, брала участь в  ярмарці принтів Print We Can,  фестивалі молодих українських художників з проектом «Монтаж» у Мистецькому Арсеналі, в резиденції ArtSchool Biruchiy Poland в Клементовіце, у виставці рисунку RYSOWAĆ NATURALNIE в Торуні (Польща) та інше. Посіла перше місце у конкурсі Dummy Award (2017), здобула 2 премію у конкурсі рисунку ім. К. Єлеви в Києві (2015) та 1 премію у Всеукраїнському конкурсі рисунку в Києві (2015).

«Мені цікаве позбавлення від стереотипів і шаблонів. В мистецтві велика їх частина відноситься до різних медіа, зокрема до книги. Через це багато розчарувань і недоречностей. Книга мені цікава в першу чергу як конструкція, одна з форм вираження художника та існування її у виставковому просторі. Стосовно книги в Україні, зараз дуже цікавий час для формування, свого роду перехідний період, що може дати можливість появі чогось дуже свіжого. Хочеться вірити, що пріоритетними стануть якість та чесність. Для цього потрібен досвід, а, отже, й час»,− каже Катерина.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: