Меню & пошук

Артбук: ілюстрації Євгена Величева

Артбук: ілюстрації Євгена Величева

«Найбільше мрію побороти хаос в оточенні і у своєму житті. Ілюстрація мені в цьому дуже допомагає»


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


 

В рубриці «Артбук» − Євген Величев, художник та ілюстратор з Одеси. Освіту здобув в одеському художньому училищі імені М.Б. Грекова, на відділенні художника оформлювача, а також в південно-українському педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського на відділенні художньої графіки. Працював з Borjomi, Uber, Pinchuk  Art Centre, IMAX, Comfy, Vodafone, Phillip Morris, активно співпрацює із редакцією The Village Україна. Працював з видавництвами, зараз є членом команди креативного агенства Banda, де зокрема працював над брендингом фестівалю Brave! Factory 2018 та UkraineNOW, який отримав премію «Red dot 2018».


Євген Величев

Я прагну до того, щоб ілюстрація була об’єктом мистецтва, який змушує глядача аналізувати, і в той же час межувала з поняттям дизайну, що виконує поставлене завдання.

Я вибудовую діалог із глядачем. Для цього використовую абстрактні форми, в яких можна побачити щось своє і таким чином доповнити думку.

Найбільше мрію побороти хаос в оточенні і у своєму житті. Ілюстрація мені в цьому дуже допомагає: процес створення я починаю в художньому хаосі, який в кінці кожної роботи прагну впорядкувати через ритм і композицію. Через це, ілюстраціям притаманний дух абстрактного авангарду.

Хочу, щоб сучасне українське мистецтво було сміливим і щирим, провокаційним. Щоб художники та ілюстратори не соромилися говорити з глядачами і піднімати важливі теми. Прикладом такого мистецтва вважаю концерт Massive Atack у Києві, де музиканти проектували генератор запитань з новинної тематики. Не варто мовчати. Поки ми мовчимо, ніхто не знає про наявність проблем.


Роботи ілюстратора

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: