Меню & пошук

Малюнок Kickit Art Studio прикрасив стіну на львівському будинку

Малюнок Kickit Art Studio прикрасив стіну на львівському будинку

[ads-pc-2]

G-g5hqJsfi8

Мистецька студія Kickit Art Studio за сприяння Інституту міста розмалювала стіну австрійського будинку в районі Підзамче у Львові. Ескіз графіті був обраний шляхом голосування місцевими жителями на вулиці Заводській, де і розташовано згаданий будинок.

Розмальована стіна – лише частина запланованого проекту з ревіталізації району Підзамче. “Для того, аби змінити простір довкола, не завжди потрібні масштабні перебудови. Як показує досвід інших міст, графіті на торцях будинків стають все популярнішими, але для Львова ця практика є відносно новою. Цього року Інститут міста ініціює виконання малюнку на Підзамчі. Ескізи для голосування будуть розміщені біля торцевої стіни, аби активні користувачі вулиці обрали майбутній малюнок, що доповнюватиме їхню щоденну атмосферу”, – сказала Ярина Мельник, координатор проекту “Ревіталізація Підзамче”.

Kickit Art Studio відома також своїми іншими роботами: зокрема, вони створили обкладинку для одного з альбомів українського електронного гурту The Cancel, а також брали участь над малюванням багатьох інших будинків в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: