Меню & пошук

4-денний робочий тиждень робить людей щасливішими і продуктивнішими – дослідження

4-денний робочий тиждень робить людей щасливішими і продуктивнішими – дослідження

В Оксфордському університеті з'ясували, що нам треба три вихідних


[ads-pc-2]

Дослідження Бізнес-школи Саїд Оксфордського університету показало, що чотириденний робочий тиждень може підвищити продуктивність та зробити людей щасливішими. Про це пише Business Insider.

Професор економіки і стратегії Ян-Еммануель де Нев досліджував щастя і продуктивність 5 000 працівників кол-центру 20 британських офісів. Щотижня вони мали оцінювати своє почуття щастя від 1 до 5 та звітувати про свою роботу.

Результати показали, що протягом 4-денного робочого тижня люди почувалися щасливішими та робили більше дзвінків кращої якості. Продажі в цей час збільшилися, і працівники менше були відсутніми на роботі.

Це може свідчити про те, що три вихідні на тиждень допомагають краще зберігати баланс між роботою і відпочинком. Також маючи менше робочих годин, працівники менше прокрастинують та краще фокусуються, аби швидше виконати свою роботу.

Доктор де Нев каже, що коротший робочий тиждень позитивно впливає на нас на нейробіологічному рівні: «Коли ти позитивно налаштований щодо своєї роботи і життя, це може підвищувати продуктивність».

Проте дослідник зазначає, що позитивний ефект для продуктивності працівників від 4-денної роботи може з’явитися не одразу, але з часом може з’явитися результат.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: