Меню & пошук

10 відомих дизайнерів логотипів та їх творіння

10 відомих дизайнерів логотипів та їх творіння

[ads-pc-2]

 

Ми є свідками незліченної кількості відомих брендів та їх захоплюючого дизайну. Але нас ніколи не цікавило, хто ж створив ці логотипи. Коротко і просто, я можу сказати: “За кожним успішним брендом стоїть дизайнер логотипів”.

Сьогодні я зібрала 10 одних з найвідоміших дизайнерів логотипів, що створили візуальний стиль для світових брендів. Декого з них сьогодні вже немає з нами, однак їхні шедеври будуть жити вічно.

1. Саул Басс

Саул Басс (1920-1996) був відомим дизайнером ХХ-го століття. Окрім логотипів, він займався розробкою заголовків для фільмів. З-під його руки вийшли логотипи таких брендів, як Minolta, AT&T, United Airlines, та інші.

2. Пол Ренд

Пол Ренд (1914–1996) – видатний дизайнер американського походження. Він був визнаний найкращим дизайнером корпоративного візуального стилю. Найвідоміші його роботи – IBM та UPS.

3. Алан Флетчер

Алан Жерар Флетчер (1931- 2006) – британський графічний дизайнер. The Daily Telegraph описував його “найбільш оціненим графічним дизайнером свого покоління, і, мабуть, одним із найбільш плідних”. Одна з його корпоративних робіт, логотип новинарної агенції Reuters, розроблений у 1965 році, складається з 84 точок. Його логотипи V&A для Музею Вікторії та Альберти, а також IoD для Інституту Директорів, використовуються і до сьогодні.

4. Сагі Хавів

Сагі Хавів, який є партнером Chermayeff & Geismar, має 34 роки. Серед його корпоративних робіт найвідомішими є логотипи Armani Exchange та Бібліотеки Конгресу.

5. Уолтер Лендор

Уолтер Лендор (1913-1995) був німецьким графічним дизайнером, що проживав у Мюнхені. Уолтер став популярним завдяки своєму логотипу для FedEx. Використання невидимої стрілки між буквами “E” та “x” було блискучим рішенням Уолтера. Цей логотип і досі вважається одним з найкращих у світі.

6. Герберт Лубелен

Герберт Лубелен (1918-1981) був відомим американським дизайнером. Його найпопулярнішими роботами є логотип Marriage, створений у 1965 році, та логотип Families 1980 року.

7. Чермаєв і Гайсмар

Іван Чермаєв і Том Гайсмар – це два студенти Йєльського університету середини 1950-х рр. Компанія Chermayeff & Geismar є творцем багатьох торгових марок та візуальних брендів. Найвідоміші їх логотипи – Time Warner, NBC, Xerox, Viacom, Mobil.

8. Воллі Олінс.

Вікіпедія називає Воллі Олінса як найбільш досвідченого практика у сфері корпоративної айдентики та брендингу. Воллі був номінований на премію Принца Філіпа та отримав медаль Королівського Товариства Мистецтв за його невтомні зусилля у сфері дизайну.

9. Жерар Уерта

Жерар Уерта є розробником одного з найбільш універсальних портфоліо. Не багато графічних дизайнерів мають можливість застосувати свої навички в дизайні в таких широких галузях, в яких це зробив Жерар. Його знамениті логотипи – Swiss Army Brands, PC Magazine, AC/DC, та інші.

10. Реймонд Лоуї.

Реймонд Лоуї (1893-1986) визнаний одним з найкращих промислових дизайнерів ХХ сторіччя. Логотип Shell 1971 року, розроблений Реймондом, використовується дотепер. Він також створив старі логотипи для British Petroleum та Exxon.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: