Меню & пошук

Хмарочос-бабка, або сільське господарство по-американськи

Хмарочос-бабка, або сільське господарство по-американськи

[ads-pc-2]

strekoza_w

З кожним днем населення Землі зростає з неймовірною швидкістю, тому усе частіше у людини постає питання: яким чином можна прогодувати себе? Дати відповідь на це питання спробувало Бельгійське архітектурне бюро, запропонувавши жителям Нью-Йорка дивовижний проект: будівлю для сільськогосподарських угідь на 132 поверхи і висотою 600 метрів.

Через незвичну конструкцію будівлі, проект отримав назву «Dragonfly», що у перекладі з англійської означає «бабка». Передбачається, що на поверхах будуть розташовані цілі ферми, а забезпечуватися електроенергією приміщення будуть за допомогою таких альтернативних джерел, як сонце і вітер.

strekoza1_wОднак башта буде здатна не тільки забезпечувати місто продуктами харчування. Так, наприклад, за допомогою спеціального простору, залишеного поміж «крил», у зимній період шляхом екзо-структури буде утилізуватися сонячне тепло. А влітку будівля охолоджуватиметься за допомогою природної вентиляції.

Хмарочос буде здатен розмістити близько 28 різних сільськогосподарських ділянок для вирощування овочів та фруктів, а також тварин, з метою добування м’яса і молочних продуктів.

Будівництво башти планується на острові Рузвельта.

via Profidom

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: