Меню & пошук

Twitter дозволить співробітникам працювати з дому постійно

Twitter дозволить співробітникам працювати з дому постійно

Twitter дозволив своїм співробітникам працювати з дому на початку березня.


[ads-pc-2]

Компанія Twitter дозволить співробітникам постійно працювати з дому, навіть після закінчення пандемії коронавірусу. Про це пише BuzzFeed з посиланням на електронний лист генерального директора Twitter Джека Дорсі до співробітників компанії. 

Співробітники, які виконують завдання, що потребують фізичної присутності, матимуть приходити до офісу. Наприклад, спеціалісти з обслуговування серверів.

«Ми дуже вдумливо підходили до цього після того, як стали однією з перших компаній, які перейшли на модель «робота з дому», — сказав BuzzFeed News представник Twitter. «Ми будемо продовжувати ставити безпеку наших людей і спільноти на перше місце».

Twitter дозволив своїм співробітникам працювати з дому на початку березня. Інші технологічні компанії вчинили так само, зокрема Microsoft, Google і Amazon.

Керівниця відділу кадрів Twitter Дженніфер Крісті сказала, що структура роботи компанії ніколи не буде колишньою. 

«Люди, які зараз не хочуть працювати віддалено, виявлять, що вони насправді процвітають через це. А менеджери, які не думали, що зможуть управляти командами дистанційно, змінять свою точку зору. Я думаю, що ми не повернемося до колишнього режиму», — сказала Крісті. 

Два місяці дистанційної роботи показали, що команда Twitter успішно функціонує в такому режимі.

У своєму електронному листі Дорсі сказав, що Twitter навряд чи відкриє свої офіси до вересня, і що майже усі ділові поїздки також будуть скасовані. Компанія також скасує всі заходи до кінця 2020 року і перегляне свій план на наступний рік. 

У компанії працює понад 4 тисячі співробітників. 

Раніше стало відомо, що Twitter почав тестувати нову функцію Fleets, яка є аналогом сторіз в Instagram. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: