Меню & пошук

У США відеогру вперше прирівняли до ліків

У США відеогру вперше прирівняли до ліків

Гра пройшла семирічне клінічне дослідження за участі понад 600 дітей.


[ads-pc-2]

Управління продовольства і медикаментів (FDA) визнало відеогру EndeavorRX від компанії Akili Interactive лікарським засобом, повідомляє The Verge. 

Тепер американські лікарі можуть прописувати гру як ліки для дітей у віці від 8 до 12 років із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності. Гра пройшла семирічне клінічне дослідження за участі понад 600 дітей, які грали в гру по 25 хвилин п’ять днів на тиждень протягом місяця. 

Після лікування в третини дітей  «більше не було відчутного дефіциту уваги, принаймні, за показником об’єктивної уваги».  

«Поліпшення порушень синдрому дефіциту уваги та гіперактивності після місяця лікування EndeavorRx зберігалося на термін до місяця», — цитує компанія, причому найбільш поширеними побічними ефектами є головний біль і стан фрустрації. Однак, побічні ефекти є м’якими у порівнянні з традиційними медикаментами. Дата випуску гри поки невідома.

Синдром дефіциту уваги та гіперактивності є поширеним захворюванням серед дітей віком 6-11 років. Серед симптомів — труднощі з концентрацією уваги і контролем поведінки і  дуже високий рівень активності.

Раніше вчені випустили відеогру, що допомагає відмовитися від цукру. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: