Меню & пошук

Влада Бельгії дозволила Санта-Клаусу порушити карантинні обмеження, щоб доставити подарунки дітям

Влада Бельгії дозволила Санта-Клаусу порушити карантинні обмеження, щоб доставити подарунки дітям

Про це заявив Міністр охорони здоров'я країни.


[ads-pc-2]

Влада Бельгії дозволила Сінтерклаасу — Святому Миколаю або Санта-Клаусу у Нідерландах та Бельгії — порушити карантинні обмеження, щоб він міг доставити подарунки дітям, пише CNN. 

Міністр охорони здоров’я країни Франк Ванденбрук написав листа Святому Миколаю, в якому запевнив його, що карантинні обмеження не зашкодять святковій поїздці. Лист опублікували у місцевій газеті Le Soir. 

Діти у Бельгії традиційно очікують подарунки від Сінтерклааса 6 грудня. За легендою, Сінтерклаас прибуває з Іспанії і доставляє подарунки ввечері 5 грудня. 

«Як ви знаєте, дорогий Святий Миколай, Іспанія знаходиться під червоним кодом. За правилами, ви повинні залишитися на кілька днів на самоізоляції після прибуття. Однак, оскільки ми знаємо, що у вас немає на це часу, і що вам потрібно кожну годину доставляти подарунки для кожної дитини, ми вирішили зробити виняток», — написав Ванденбрук у листі. 

Міністр додав, що Святому Миколаю не потрібно дотримуватися комендантської години в країні, але він має зберігати соціальну дистанцію і одягати маску у разі необхідності.

У листі Ванденбрук також написав, що бельгійські діти «проявили у цьому році особливу хоробрість».

«Але все ж вони [діти] тримаються, дорогий Святий Миколай. Не тільки щоб захистити себе, але насамперед щоб захистити інших. Протягом цих двох тижнів відпустки мами і тата з усіх сил намагаються піклуватися про них ще більше, але цього року вони заслуговують на ваш візит більше, ніж будь-коли. Кожна дитина — герой, і на цей раз вам не потрібно перевіряти свій великий мудрий блокнот», — написав він.

Раніше Президент Аргентини погодився не відправляти на карантин зубну фею на прохання 7-річного хлопчика. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: