Меню & пошук

Президент Аргентини погодився не відправляти на карантин зубну фею на прохання 7-річного хлопчика

Президент Аргентини погодився не відправляти на карантин зубну фею на прохання 7-річного хлопчика

Нещодавно в хлопчика випав перший молочний зуб.


[ads-pc-2]

Через пандемію коронавірусу у світі президент Аргентини Альберто Фернандес оголосив карантин. На роботу можуть виходити лише працівники критично важливих сфер життя країни.

Але президент був змушений зробити виняток з правил після отримання повідомлення від матері семирічного хлопчика Хоакіна, у якого нещодавно випав перший молочний зуб.

«Шановний Альберто Фернандес, мені потрібно запитати, чи звільняється від карантину зубна фея? Хоакін втратив свій перший зуб, і ми не знаємо, чи повинні ми залишити їй листа (ми не можемо знайти зуб). Ми не хочемо створювати зубній феї проблем або щоб її арештувала поліція», — йшлося в повідомленні матері хлопчика Сесиліти.

Фернандес запевнив хлопчика, що зубна фея дійсно була в офіційному списку винятків: «Сесиліто! Зубна фея може залишити нагороди за зуби, які випали, тому що вона не підлягає карантину. Хоакін повинен залишити зуб під подушкою й насолоджуватися подарунком», — написав Фернандес у Twitter.

Наразі у світі зафіксовано 343 421 лабораторно підтверджений випадок захворювання COVID-19, з них 266 — в Аргентині. Про це свідчать дані на сайті Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: