Меню & пошук

У Єгипті виявили, ймовірно, найстарішу пивоварню у світі

У Єгипті виявили, ймовірно, найстарішу пивоварню у світі

Пивоварню побудували для проведення ритуалів з пивом для фараонів.


[ads-pc-2]

Американські та єгипетські археологи виявили, ймовірно, найстарішу відому пивоварню у світі, повідомляє The Guardian. Об’єкт виявили ​​в Абідосі, стародавньому місті, розташованому в пустелі на захід від річки Ніл, більш ніж в 450 км на південь від Каїра.

Припускають, що пивоварня функціонувала у часи фараона Нармера, який відомий своїм об’єднанням стародавнього Єгипту на початку першого династичного періоду (3150-2613 рр. до н. е.).

Археологи виявили вісім величезних секцій — кожна довжиною 20 метрів і шириною 2,5 метра. У кожній з секцій розташовано 40 глиняних резервуарів у два ряди, які використовували для нагріву суміші зерна та води для виробництва пива.

На думку Метью Адамса з Інституту витончених мистецтв Нью-Йоркського університету, пивоварню побудували у цьому районі для проведення ритуалів з пивом для фараонів, адже археологи виявили докази використання пива у жертовних обрядах давніх єгиптян.

Британські археологи першими припустили існування пивоварні на початку 1900-х років, але не змогли визначити її розташування.

Раніше у Помпеях археологи виявили стародавній кіоск з вуличною їжею, прикрашений фресками. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: