Меню & пошук

Для організму не шкодять 25 чашок кави на день – дослідження

Для організму не шкодять 25 чашок кави на день – дослідження

Від кави не «стрибає» артеріальний тиск


[ads-pc-2]

Науковці Лондонського університету королеви Марії виявили: ефект від п’яти та більше чашок кави на день аналогічний одній випитій чашці напою. Якщо в людини немає показань до «стрибків» артеріального тиску, то кава на це також не вплине, пише CNN.

Дослідження фінансувалося Британським фондом серця. У ньому взяли участь 8412 осіб. Піддослідних розділили на три групи. Одна зовсім не вживала кави, друга пила від однієї до трьох чашок напою, а третя – більше трьох. В останній було кілька учасників, які вживали 25 чашок кави протягом дня. Тих, хто пив більше 25, виключили з дослідження.

Учасники регулярно проходили медогляди: МРТ, прослухування пульсу, роботи серця і т.д. Також враховувалися такі фактори, як вік, стать, етнічна приналежність, куріння, вага, кров’яний тиск, дієта і вживання алкоголю.

«Головний висновок з дослідження: функціональність артерій та судин від вживання однієї чи п’яти чашок кави – однакова. Тому ви можете насолоджуватися напоєм без остраху», – заявив Кеннет Фунг з Університету королеви Марії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: