Меню & пошук

У Франції суд визнав уряд винним у нездатності вирішити проблему кліматичної кризи

У Франції суд визнав уряд винним у нездатності вирішити проблему кліматичної кризи

Петицію на підтримку позову підписали понад 2 млн французів.


[ads-pc-2]

У середу, 3 лютого адміністративний суд Парижу визнав уряд Франції винним у недостатніх заходах щодо боротьби з кліматичною кризою, пише The Guardian. 

Згідно з постановою суду, через бездіяльність влади у питаннях глобального потепління країна відчуває наслідки кліматичної кризи. Тепер держава буде зобов’язана виплатити компенсацію чотирьом природоохоронним організаціям за невиконання своїх зобов’язань по скороченню викидів парникових газів.

Поки суд не визначив, які саме заходи слід вжити владі для запобігання подальшого екологічного збитку і усунення наявних проблем. Рішення винесуть через два місяці.

До суду на уряд Франції у 2019 році подали чотири громадські організації, які працюють над проблемою зміни клімату. Позивачами виступили французькі представництва Greenpeace і Oxfam, Фонд Ніколя Юло, а також Notre Affaire à Tous.

Організації вимагали від влади відшкодувати збиток, заподіяний громадянам країни через політику у галузі екології, і закликали почати активні дії у межах попередніх угод. Петицію на підтримку позову підписали понад 2 млн французів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: