Меню & пошук

Ферма, яка пропонує підключати до дзвінків у Zoom кіз, заробила 50 тисяч фунтів стерлінгів

Ферма, яка пропонує підключати до дзвінків у Zoom кіз, заробила 50 тисяч фунтів стерлінгів

Послуга коштує 5 фунтів.


[ads-pc-2]

Ферма Cronkshaw Fold Farm у графстві Ланкашир пропонує підключати до дзвінків у Zoom кіз. Послугу запустили з початком пандемії для того, щоб зберегти бізнес та зарплати співробітників. Однак, власники ферми змогли заробити 50 тисяч фунтів стерлінгів, пише BBC. 

Власниця ферми Дот Маккарті сказала, що кількість людей, які готові були платити за «виставкових кіз», була «божевільною».

До пандемії ферма отримувала прибуток коштом проведення весіль і освітніх візитів, але нові обмеження, які почалися з початком пандемії, закрили це джерело доходів.

Тоді Маккарті спала на думку нова ідея: використати тварин ферми, щоб зробити відеодзвінки цікавішими. Вона запропонувала послугу, за якою можна зателефонувати на спеціальний номер, і до відеочату приєднають козу. Послуга коштує 5 фунтів. 

За словами Маккарті, це був «шок у моєму житті», коли те, що «почалося як жарт», отримало такий гучний успіх. Її кози тепер беруть участь у віртуальних зустрічах по всьому світу, зокрема США, Китаї та Австралії.

На частину зароблених коштів Маккарті планує придбати поновлювані джерела енергії для ферми, щоб зменшити викиди вуглекислого газу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: