Меню & пошук

Які країни вводять нові податки для туристів 2019 року

Які країни вводять нові податки для туристів 2019 року

Скільки і в яких країнах доведеться доплачувати за житло


[ads-pc-2]

З 2019 року Хорватія, Португалія, Нова Зеландія та Японія вводять додаткові податки для туристів, пише Lonely Planet. 

Хорватія збільшить податок для туристів на 25% у піковий сезон. Це позначиться на цінах житла в готелях та апартаментах. Але вартість проживання у кемпінгах залишиться такою самою, як і минулого року. Однією з причин для підвищення податків у цій країні стала надмірна кількість туристів.

З 7 січня у Японії і туристи, і громадяни повинні будуть заплатити податок на виїзд sayonara tax. Він становитиме близько $8.80 і додаватиметься до квитка на літак або на корабель. Ці гроші витрачатимуть на розвиток туризму, інфраструктури аеропортів, гіди різними мовами в туристичних місцях та безкоштовний wi-fi в громадському транспорті.

Як пише 34travel, з березня по жовтень у Португалії в регіоні Алгарве кожен турист повинен буде доплатити по €1,5 на добу. Але від податку звільнять тих, хто орендуватиме житло більше, ніж на 7 ночей, та дітей до 12 років.

А в Новій Зеландії туристи з середини 2019 року платитимуть NZ$35 на кордоні. За прогнозами, це дозволить країні щорічно збирати 80 мільйонів, що витрачатимуть на туризм і проекти зі збереження довкілля.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: