Меню & пошук

10 фото Революції Гідності з фотокниги Максима Дондюка «Культура Конфронтації»

10 фото Революції Гідності з фотокниги Максима Дондюка «Культура Конфронтації»

[ads-pc-2]

Inspired пропонує підбірку фото з фотокниги Максима Дондюка «Культура Конфронтації» про події на Майдані в 2013 році.


Максим Дондюк – український документальний фотограф, лауреат численних міжнародних премій та нагород. Роботи Максима були представлені на фестивалях та в музеях України, Франції, США, Великобританії, Швейцарії, Колумбії та багатьох інших.

 

Книга «Культура Конфронтації» («Culture of Confrontation») розповідає про переломний момент в історії України, про події, що сколихнули весь світ, про Революцію Гідності 2013-14.

Будучи активним учасником подій на Майдані, Максим документував все, що розгорталось перед його очима. Ті події глибоко вразили його та змінили фотографічне бачення і візуальну мову. Максим відійшов від класичної документальної фотографії, переставши акцентувати увагу на часі, місці, причинах, натомість занурився в емоції та сюрреалізм. Перед його очима розгортались величні бої минулих століть. Це була битва протилежностей: вогню і холоду, радості і крові, перемог та втрат, добра та зла. Межа реальності втрачалась, але залишались емоції, емоції, що переживали Максим та вся країна, емоції, якими наділене кожне фото.

 

Однойменний фото-проект завоював увагу всього світу, він був представлений на численних фестивалях та в музеях, був удостоєний багатьох міжнародних нагород та опублікований в провідних виданнях світу.

Наразі Максим завершив роботу над фото-книгою, яка продовжувалась протягом трьох років.  Максим має на меті пробудити емоції читача, відтворюючи атмосферу вогняно-морозного Майдану з допомогою фотографій, текстів та щоденника особистих думок. Книга доповнена мапою Майдану та хронологією, аби читач міг прослідкувати за перебігом подій. Не дивлячись на те, що Максим повністю був на стороні протестувальників, в книзі він не береться засуджувати, чи давати оцінку тим страшним подіям, натомість показує протистояння двух сил, двух світоглядів, двух шляхів розвитку, та дає можливість глядачам самим знаходити відповіді.

Вже зараз книга доступна для перед-замовлення за наступним лінком. Публікація книги запланована на 2019 рік.


 

1.

Після сутичок з протестуючими,«Беркут» захищає БТР, що забирає спалені автобуси з проїзної частини в центрі Києва 22 січня 2014 року. 

2.

«Беркут» йде штурмом на Майдан після сутичок на вул. Шовковичній у Києві, 18 лютого, 2014.

3.

Сутички між «Беркутом» і протестуючими на вул. Шовковичній під час спроби штурму Верховної Ради, Київ, 18 лютого, 2014. 

4.

Беркутівець стріляє з помпової рушниці зі спаленої вантажівки під час сутичок на вул.Шовковичній, коли протестуючі здійснили спробу штурму Верховної Ради, Київ, 18 лютого 2014. 

5.

Протестувальник підпалює коктейль Молотова під час сутичок зі спецпризначенцями в центрі Києва, 20 січня, 2014. 

6.

Центральний вхід на стадіон імені Лобановського після ночі сутичок між протестуючими і «Беркутом». Київ, 26 січня, 2014. 

7.

Ранок на вул.Грушевського після ночі палаючих шин та коктейлів Молотова. Протестувальники знову будують барикади та готують коктейлі Молотова перед ніччю протистояння, що вже стало звичним для них. Київ, 25 січня, 2014.

8.

Протестуючі намагаються очистити дорогу і забрати спалений автобус на вул.Грушевського під обстрілами гумовими гулями та світлошумовими гранатами. Київ, 19 січня, 2014. 

9.

Під час чергового штурму Майдана міліцією, всі намети були спалені. Київ, 18 лютого, 2014.

10.

Під час чергового штурму Майдана міліцією, всі намети були спалені. Київ, 18 лютого, 2014.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: