Меню & пошук

Через зміни клімату кількість пива може зменшитися. А ціни зростуть

Через зміни клімату кількість пива може зменшитися. А ціни зростуть

Зміни погоди та природні катаклізми можуть сильно вплинути на індустрію пива, показало дослідження


[ads-pc-2]

Зміни клімату, що все частіше спричиняють засухи і спеку, можуть знизити врожайність ячменю та призвести до зменшення виробництва пива і збільшення цін на нього. Про це пише The Guardian з посиланням на наукове дослідження міжнародної групи вчених.

Найбільше від цього може постаждати пивне виробництво у Чехії, Ірландії та Бельгії.

«Якщо ви все ще хочете пити пиво, поки дивитеся футбол, потрібно протидіяти кліматичним змінам», – каже один з дослідників професор Дабо Гуан з Університету Східної Англії.

Для дослідження використали кліматичні моделі, щоб виявити вплив екстремальних погодних умов на врожайність ячменю протягом наступних 80 років.

Аналіз дослідників показав, що якщо не знизити викиди вуглецю, споживання пива втричі зменшиться в Ірландії, Бельгії та Чехії.

Зміни клімату також вплинуть на ціни на пиво. Найбільше підвищення цін позначиться на Польщі – там ціни можуть збільшитися у п’ять разів. В Ірландії, Бельгії і Чехії ціни можуть подвоїтися.

«Майбутні умови клімату і цін можуть зробити пиво недоступним для мільйонів людей по всьому світу», – каже професор Стівен Девіс з Університету Каліфорнії.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: