Меню & пошук

WizzAir відновлює роботу власної української авіакомпанії

WizzAir відновлює роботу власної української авіакомпанії

Повернення з 2015 року.


[ads-pc-2]

Авіакомпанія WizzAir оголосила про наміри відновити діяльність української дочки, WizzAir Україна. Про це заявив голова угорської авіакомпанії Йожеф Вараді під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком.

«Зараз правильний час зробити амбітніші плани. Ми плануємо відновити діяльність WizzAir Україна і зробити її українським авіаперевізником», — відзначив Вараді.

Згідно з планом відновлення діяльності WizzAir Україна компанія планує розмістити в Україні до 20 літаків, що дозволить збільшити пасажиропотік до 7 мільйонів до 2025 року. WizzAir Україна повинно запрацювати уже в 2019 році.

«У WizzAir є тривала історія перельотів в Україну, з першого рейсу, який ми виконали, пройшло уже 10 років. За цей час ми перевезли понад 7 млн пасажирів рейсами WizzAir. Ми віддані Україні, хочемо зробити крок вперед і робити більше», — додав Йожеф Вараді.

WizzAir Україна уже функціонувала — з 2008 по 2015 роки, в піковий період в Україні знаходилося 4 літаки A320. У 2015 році через нестабільність на Сході України, а також через девальвацію гривні WizzAir закрив українську авіакомпанію.

Тоді ж WizzAir закрив рейси з України, а уже в 2016 році відновив перші рейси до України. За наступні три роки авіакомпанія відновили перельоти до Львова, Харкова, а також суттєво збільшила кількість маршрутів та рейсів до Києва.

  • Які перспективи створення українського авіаперевізника?

Відновлення WizzAir Україна дозволить лоукостеру претендувати на створення та проведення внутрішніх рейсів всередині України. Окрім того, іншою перевагою є можливість претендувати на «складні» маршрути. Наприклад, до Італії, адже для запуску рейсів в італійські міста авіакомпанія повинна мати базу в Україні і літати як український авіаперевізник.

Також WizzAir Україна платитиме податки в Україні і літаки авіакомпанії будуть базуватися в Україні.

Лише вчора комерційний директор Ryanair заперечив можливість створення української дочки, заявивши в коментарі Inspired, що такий крок не входить в плани компанії. Паралельно Ryanair відкрив 5 нових рейсів з Києва.

Фото: WizzAir

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: