Меню & пошук

Ryanair змінює правила перевезення ручної поклажі

Ryanair змінює правила перевезення ручної поклажі

Перевозити дозволено буде менше.


[ads-pc-2]

Ірландська авіакомпанія Ryanair запроваджує нові правила перевезення ручної поклажі. Про це повідомляється на сайті перевізника.

Основним нововведенням є відмова від «великої ручної поклажі». Якщо раніше пасажири Ryanair могли перевозити два багажі – більший розміром 55x40x20 см (забирали у відділення для багажу перед літаком) та менший розміром 35×20х20 см, – то тепер безкоштовно можна буде перевозити лише меншу поклажу.

Щоправда, зміняться її розміри: з 35x20x20 см до 40x20x25 см.

Малу ручну поклажу можна буде розмістити в літаку лише під сидінням.

Перевезення великої ручної поклажі можна буде докупити: потрібно буде або придбати Priority Boarding, або ж окремо купити право перевозити великий ручний багаж.

Ціна на Priority Boarding складає 6 євро при купівлі квитка (8 євро при сheck-in на рейс), а ціна на право перевезення – 8 євро (10 євро при сheck-in на рейс).

Також за 10 євро можна буде зареєструвати поклажу розміром 55x40x20 см як малий зареєстрований багаж, тобто його забиратимуть в відділення для багажу при реєстрації. Тобто, в ньому можна буде перевозити рідини та інші речі, що не дозволені в ручній поклажі.

Нові правила вступлять в силу з 1 листопада.

Завдяки введенню нової політики перевезення багажу Ryanair планує скоротити час затримок рейсів.

Нагадаємо, уже в вересні авіакомпанія Ryanair почне виконувати рейси з України за маршрутом Київ-Берлін. Інші рейси ірландського лоукостера розпочнуться наприкінці жовтня, за декілька днів до введення нових правил.

Інший великий лоукостер, угорський WizzAir, нещодавно також змінив політику перевезення ручної поклажі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: