Меню & пошук

60% українців не прочитали жодної книги упродовж останнього року − опитування

60% українців не прочитали жодної книги упродовж останнього року − опитування

І 50% не відвідали жодного культурного заходу


[ads-pc-2]

60% українців не прочитали за останній рік ані друкованої, ані електронної книги. Про це йдеться в підсумках опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. В межах дослідження опитали населення України віком від 18 років. Загалом провели 2026 інтерв’ю в 109 населених пунктах України.

Згідно з отриманими даними, також відомо, що впродовж останнього року майже чверть (23%) дорослого населення відвідали бібліотеку або книгарню хоча б один раз.

50% опитаних не відвідали жодного культурного заходу впродовж останнього року. При цьому 79% населення кажуть, що за певних обставин (насамперед якби було більше коштів і часу) відвідували б культурні заходи частіше.

Навіть у найбільших містах (з населенням 500 тисяч і більше) менше половини дорослих (43%) погодилися з тим, що мають достатньо можливостей для творчого та мистецького розвитку дітей. У селах так вважають лише 9% опитаних.

Повний звіт із результатами дослідження «Деякі аспекти культурних практик і культурної інфраструктури» можна знайти за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: